Szukaj

Lista życzeń(0)
UWAGA! Poniższy formularz jest dla osób/firm, które korzystają z oferty targów DOBRY DESIGN. Jeżeli chcesz sprzedawać w naszym sklepie, a nie zawarłaś/eś jeszcze umowy z DOBRY DESIGN, przejdź najpierw do zakładki OFERTA i zgłoś chęć współpracy. Wypełnienie formularza niżej to kolejny krok, po podpisaniu umowy.

Rejestracja konta w DobryDesign

Poniższy formularz posłuży do rejestracji Państwa konta jako sklep internetowy w naszym serwisie. Jest to pierwsza z dwóch części formularza, jaki trzeba wypełnić w celu utworzenia konta sprzedawcy.

Dane użytkownika i sklepu

Twój sklep będzie pod linkiem: https://targidobrydesign.com.pl/sklep/


Rejestracja konta w Przelewy24

Poniższy formularz zostanie przekazany do Przelewy24 w celu rejestracji Państwa konta. Jest to druga część formularza rejestracji sprzedawcy. Prosimy o uważne wypełnienie danych, Przelewy24 weryfikują wszystkie numery identyfikacyjne wraz z poprawnością danych. Każda pomyłka powoduje odrzucenie rejestracji i wymaga od Pańtwa bezpośredniego kontaktu z nami w celu korekty, co może znacznie wydłużyć proces rejestracji.

Dane działalności

Reprezentant

Osoba kontaktowa

Osoba do kontaktu technicznego

Siedziba firmy

Adres korespondencyjny

Administratorem moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym jest Magdalena Grobelna-Jackowiak prowadząca działalność gospodarczą pod taką samą nazwą z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Dawida 26/9,kontakt@targidobrydesign.com.pl więcej informacji w Polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celach rejestracyjnych.

Powrót do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka