Szukaj

Lista życzeń(0)

DZIŚ TARGI DOBRY DESIGN SĄ ZNANYM I CIESZĄCYM SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM WYDARZENIEM KULTURALNYM. KAŻDA KOLEJNA EDYCJA PRZYCIĄGA CORAZ WIĘCEJ UCZESTNIKÓW, KTÓRZY POSZUKUJĄ NIEBANALNYCH I DIZAJNERSKICH WYROBÓW. WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W 2014 ROKU, KIEDY ODBYŁA SIĘ PIERWSZA EDYCJA TARGÓW. W ZAŁOŻENIU MIAŁO TO BYĆ MIEJSCE SPOTKANIA TWÓRCY Z ODBIORCĄ. CHODZIŁO O TO, BY ZAPREZENTOWAĆ REALIZACJE POLSKICH PROJEKTANTEK I PROJEKTANTÓW MODY, CERAMIKI, SZKŁA, PLAKATU, BIŻUTERII, A TAKŻE ZABAWEK. OKAZAŁO SIĘ, ŻE ZAPOTRZEBOWANIE NA TEGO TYPU TWÓRCZOŚĆ JEST OGROMNE, A LUDZIE CHCĄ SIĘ OTACZAĆ RZECZAMI, KTÓRE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z MASOWĄ PRODUKCJĄ. NIC WIĘC DZIWNEGO, ŻE TARGI DOBRY DESIGN ROSŁY W SIŁĘ, SKUPIAJĄC WOKÓŁ SIEBIE CORAZ LICZNIEJSZE GRONO WYSTAWCÓW I RZESZE UCZESTNIKÓW – DOTYCHCZASOWE EDYCJE ODWIEDZAŁO ŚREDNIO 2000-2500 OSÓB W CIĄGU JEDNEGO DNIA.

Zapewniamy przemiłą atmosferę i darmowy wstęp na targi. Jeśli jesteś projektantem/projektantką, dizajnerem/dizajnerką i chcesz zaprezentować się u nas, pisz śmiało na adres targi@targidobrydesign.com.pl!

ZAPRSZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA TARGI DOBRY DESIGN JESIEŃ

które odbędą się 10 i 11 września 2022 w Concordia Design Wrocław.

Cena PRESALE obowiązuje dla pierwszych 25 pozytywnie rozpatrzonych zgłoszeń.  ZAKONCZYLIŚMY PRESALE 10 maja. 

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz który znajdziesz pod ofertą i regulaminem Targów. Przesłanie zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Regulamin Targów.

https://drive.google.com/file/d/1MwXIUTg-aJCJnlti9SU7tNtmMJ9YaT4k/view?usp=sharing

Do zobaczenia niebawem!

Z pozdrowieniami
Magdalena Grobelna
Organizatorka Targów DOBRY DESIGN

Formularz zgłoszeniowy

    Dane firmy

    Dane przedstawiciela

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą dla wystawców

    Powrót do góry
    Produkt został dodany do Twojego koszyka